Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Archiv > Archiv významných kulturních akcí 2015

BLACKMORE´S NIGHT

..

náměstí Svornosti 2
38101 Český Krumlov
Kontakt: Infocentrum Český Krumlov

Telefon: +420 380 704 622

E-mail: tickets@ckrumlov.info

Poloha: Český Krumlov
Typ: Archiv významných kulturních akcí 2015

Poloha na mapě


Další informace:


DO ČESKÉ REPUBLIKY SE PO ROCE VRACÍ RITCHIE BLACKMORE SE SVÝM PROJEKTEM BLACKMORE’S NIGHT. VYDEJTE SE NA TAJUPLNOU CESTU S BLACKMORE´S NIGHT – TENTOKRÁT V MALEBNÉM PROSTŘEDÍ PIVOVARSKÉ ZAHRADY V ČESKÉM KRUMLOVĚ.Koncert "BLACKMORE’S NIGHT"

Termín Od - Do
14.07.2015   (Út)   Rezervovat 19:00

..

„Středověké nálady a cikánské tanečnice….sklenice medoviny…píseň nebo dvě … plápolající oheň v krbu….srdečná obsluha….jíst, pít a být šťastný…. jak rychle plyne čas do minulosti….v dobré společnosti…“ Ritchie Blackmore.

Projekt Blackmore’s Night vznikl v roce 1997, když se britský kytarista Ritchie Blackmore spojil se svou životní partnerkou, americkou zpěvačkou Candice Night. Za pomoci akustických i elektrických kytar, smyčců a řady rozmanitých renesančních hudebních nástrojů se Blackmoreovi daří, za výrazné pomoci svůdného hlasu Candice, převést všechny zdánlivě nesourodé prvky hudby středověku, v níž splývají romantismus s mysticismem, do vlastního, naprosto jedinečného stylu. V dobách, kdy působil ve skupinách Deep Purple a Rainbow, tuto lásku chytře vsazoval do celkového pojetí energického rocku, až se z ní v jeho současném projektu Blackmore’s Night stal pevný a velice zřetelný prvek.

Ritchie, vokalistka Candice a jejich skupina představí materiál ze všech doposud vydaných desek - naposledy se připomněli v roce 2013 s titulem „Dancer and The Moon“. Je to jejich devátá studiová deska, ze které vyšly singly „The Moon Is Shinning a „Dancer And The Moon“.

Do České republiky se Blackmore’s Night vrací rádi a pravidelně. Pro své koncerty si snaží vybírat originální místa, ten letošní pak odehrají v areálu Pivovarské zahrady v Českém Krumlově.

Další informace: Rozložení sedadel [PDF 105 kB]