Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Archiv > Archiv významných kulturních akcí 2014

I. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA ČESKÝ KRUMLOV

..

náměstí Svornosti 2
38101 Český Krumlov
Kontakt: Infocentrum Český Krumlov

Telefon: +420 380 704 621

E-mail: info@ckrumlov.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Archiv významných kulturních akcí 2014Přijměte pozvání na I. reprezentační ples města Český Krumlov, který se uskuteční v sobotu 7. února v Zámecké jízdárně. Těšit se můžete na lákavý a populární program, hvězdné obsazení účinkujících či výjimečné kulisy interiéru i exteriéru.Fotogalerie z plesu

Ples města Český Krumlov

Termín Od - Do
07.02.2015   (So) 19:00


Ceník platný: 15.12.2014 - 07.02.2015

Položka mj cena /mj
Ples města Český Krumlovos.350 KčPROGRAM


Dalibor Gondík Taneční orchestr Variant Jan Onder s partnerkou

O přátelské přijetí se na plese postarají „oživlé“ postavy z Maškarního sálu za doprovodu Krumlovského komorního orchestru.

Večerem všechny provede Dalibor Gondík, známý herec, moderátor, muzikant, skladatel a divadelní režisér.

K poslechu a tanci hraje Taneční orchestr Variant. Zazní domácí i světové hity jak v originálních, tak i nových úpravách. Měřítkem pro výběr repertoáru je především kvalita skladeb, bez ohledu na datum jejich vzniku. Proto v repertoáru můžete najít zbrusu nové hity, vedle popové a rockové klasiky. Vše doplňují skladby v rytmu standardních tanců jako je polka, valčík, waltz, cha-cha, tango apod.

O předtačení se postará Radka Karvánková a její taneční partner Tomáš Ondrášek, držitelé 8 zlatých medailí z mistrovství Evropy World Artistic Dance Federation 2014 ve standardních tancích a show dance.

Program večera zpestří show tanečníka Jana Ondera s partnerkou Lucií Hunčárovou.
Pár je mistry ČR v latinsko-amerických tancích družstev 2012. Patří do elitní 12 nejlepších tanečních párů u nás, ale stále se snaží posunout výš. Často reprezentují ČR na zahraničních soutěžích jako je Blackpool dance festival, Germany Open Championship Stuttgart a desítky dalších. Jan Onder se proslavil především účastí v televizním pořadu „Stardance, aneb když hvězdy tančí“.

Doslova třešničkou na dortu bude taneční humoreska „Rozladěné“ v podání souboru baletu Jihočeského divadla. Lehce sarkastické představení o často obrácených rolích muže a ženy ve společnosti i partnerských vztazích a situacích, které tyto převrácené role mohou způsobit. Choreografie Rozladěné má velmi zajímavý hudební podklad složený z hvězdných písní třeba od Paula Anky, Nat King Colea či Elvise Presleyho.

Nebude chybět bohatá tombola a navíc budete mít možnost odnést si z plesu vzpomínku v podobě originální fotografie.
Pořadatelé


město Český Krumlov
Městské divadlo Český Krumlov
Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.
Lesy města Český Krumlov s.r.o.
Služby města Český Krumlov s.r.o.
Partneři