Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Archiv > Archiv významných kulturních akcí 2011

Akusticky nad řekou - série koncertů

Série 4 akustických koncertů na terase hotelu Růže v ČK

Infocentrum
38101 Český Krumlov
Kontakt: Jan Čermák

Telefon: +420 733 712 242
Mobil: +420 777 040 016

E-mail: cermakjan.neo@seznam.cz
WWW: www.kaos.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Archiv významných kulturních akcí 2011Seznam nabídek:


Další informace:


Série 4 akustických koncertů na terase hotelu Růže v ČK. Interpreti si připravili speciální akustické sety, které jinde běžně neuslyšíte.

V případě nepříznivého počasí se koncerty budou konat ve vnitřních prostorách.

Pivo Budvar 12 za 35,- Kč, jídlo do 100,- Kč.

Po skončení koncertu se bude konat afterparty ve Vlašském Dvoře, na kterou budou přizvány kapely a vystupující.

Předprodej v infocentru na náměstí, na recepci hotelu Růže, nebo po telefonické či e-mailové rezervaci...Jan Spálený a ASPM

Termín Od - Do
22.07.2011   (Pá) 19:30

Jan Spálený a ASPM

Soubor trefně nazvaný „Amatérské sdružení profesionálních muzikantů“ založili již v roce 1984 Jan Spálený, František Havlíček a dnes již bohužel zesnulý Petr Kalandra. Věnovali se především hudbě bluesové i folkové, vlastní tvorbě, ale občas sáhnuli i po coververzích, např. písní Boba Dylana. Texty si buď psali sami, či spolupracovali s významnými textaři, jako byl Pavel Vrba, Zdeněk Rytíř či Petr Kopta.
Poté, co se skupina v roce 1993 rozešla, sestavil Jan Spálený novou kapelu, s jazzovějším nádechem a pod názvem Jan Spálený a ASPM vystupuje dodnes. Vydali několik povedených alb, z nichž dvě získaly prestižní ocenění „Anděl“ akademie populární hudby.

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny
..Mňága a Žďorp

Termín Od - Do
12.08.2011   (Pá) 19:30

Mňága a Žďorp

Kapela Mňága a Žďorp se může pyšnit celou řadou zlidovělých písní. Nenajde se v naší zemi mnoho lidí, kteří, aniž by se nějak více do hloubky hudbou zabývali a zajímali se o ni, jistě dokáží některé popěvky ve svých hlavách vylovit. „Svět je jen hodinový hotel...“, „Zkouším se prokopat ven...“, „Nejlíp jim bylo...“ a mnoho dalších hitů.
Skupina se již od roku 1983, kdy vznikla a prošla řadou názvů, než se ustálila na tajemném Mňága a Žďorp, vždy točila především kolem výjimečného textaře a performera Petra Fialy, který vesele vyznívajícím songům dával překvapivě mnohem temnější vyznění.
Současná sestava je sedmičlenná a kapela je i po všech těch letech velice aktivní, každé 2 roky vydává nové album a stále je hvězdou tuzemských festivalů.

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny
..Xavier Baumaxa

Termín Od - Do
26.08.2011   (Pá) 19:30

Xavier Baumaxa

Litvínoffský buránek Xavier Baumaxa se již před několika lety vyloupl se svými překvapivě úspěšnými alby Fenkám a Buranissimo Forte, které mu - ač vydány vlastním nákladem a bez vyšších ambicí - vynesly celorepublikovou popularitu.
Od té doby stále naši vlast pilně objíždí, vymýšlí si rozmanité akce, jako letošní cyklotour a jeho show stojí za shlédnutí ať už hraje sám či s některým se svých uskupení, kterými byli v posledních letech například Hněddé smyčce.
Kdyby u nás byla taková tradice „stand up“ komiků jako za mořem, jistě by byl na výsluní. Nicméně diváci navštěvující jeho koncerty nikdy neví, co ten večer přijde. Xavi spolupracuje s publikem, improvizuje, někdy ani nepotřebuje kytaru a jeho vskutku divadelní výstupy si nikdo, kdo ví, o čem je řeč, nenechá ujít.

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny
..R.Hladík a Blue Effect

Termín Od - Do
16.09.2011   (Pá) 19:30

R. Hladík a Blue Effect

Kapela Blue Effect je ve svém žánru jedna z u nás zdaleka nejdéle hrajících a nic na tom nemění ani fakt, že jediným ze zakládajících členů v kapele je nyní už jen Radim Hladík, fenomenální kytarista a skutečná žijící legenda české hudby.
V kapele dříve působil i Vladimír Mišík, který některým zásadním songům vtisknul nezapomenutelnou tvář. Nejznámější z nich je určitě Slunečný hrob.
Dnešní sestava, která je i více než o generaci mladší než pan Hladík, ale svým předchůdcům jistě ostudu nedělá. Vyniká z ní především skvělý zpěvák Honza Křížek, který z koncertů dělá jednu velikou show. Za zmínku ale stojí i výborní muzikanti bubeník Václav Zima a basák Vojtěch Říha.
S akustickými koncerty má již skupina za poslední dobu výrazné zkušenosti a dokáže na nich hýřit energií jako na běžných velkopodiových elektrických koncertech.

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny