Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Inspirace > Svatby

Svatba (jako) na zámku

Svatba jako na zámku Svatba jako na zámku

Na Dlouhé zdi 178
38101 Český Krumlov
Kontakt: Jana Havlová

Telefon: +420 604 660 385

E-mail: havlova@auviex.cz
WWW: www.gastro.auviex.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Svatby


Seznam nabídek:


Svatba (jako na zámku) v romantickém prostředí pohádkového renesančního zámku, barokní zahrady s francouzskou a anglickou zahradní úpravou, kaskádovou fontánou a zámeckým jezírkem je oblíbeným místem pro Váš svatební den.

Zajistíme pro Vás komplet svatby a svatební hostiny na klíč včetně svatebního obřadu. Svatební hostinu připravíme přesně dle Vašeho přání. Pomůžeme Vám s výběrem slavnostního přípitku , svatebního menu včetně vegetariánského, navrhneme a vyrobíme vhodné dekorace, zajistíme vhodný prostor pro průběh tak významného dne jako je Váš svatební den.
Máme pro Vás připravenou zahradní slavnost, stejně jako večerní občerstvení. Vše pak připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou. Nabídnout Vám můžeme stylové a útulné prostředí v jedné z našich restaurací, za pěkného počasí pro Vás připravíme i nádhernou hostinu v areálu zámku Český Krumlov.
Svatební obřad je možné uspořádat v jakoukoliv roční dobu například v zámeckém parku: za horkého letního dne u zámeckého jezírka, na jaře na Štěpnici s popínavými růžemi a krásnými keři, své kouzlo má i procházka podzimním pestrobarevným listím k obřadu v altánu nebo v zimě v zasněžené zahradě či terase nebo také na zámku v kapli sv. Jiřího. Pro Váš svatební obřad v blízkosti zámku je připraven překrásný sál ve stylu barokního rokoka.

TRADICE – Naše agentura vznikla v roce 1990. Od té doby jsme již zorganizovali 20 ročníků Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, 10 ročníků filmového festivalu o životním prostředí Ekofilm, 37 konferencí, kongresů a sympózií, 168 firemních večírků, 181 plesů a bálů, 154 svatebních hostin a naše restaurace a rauty navštívilo nespočet spokojených hostů. Fotografie z několika takovýchto akcí můžete vidět zde.

POCTIVOST - během svého působení si naše agentura Auviex získala důvěryhodnost, jak mezi klienty, tak i mezi dodavateli. Nabízíme pouze prověřené dodavatele, s kterými se nám spolupráce osvědčila. Naši činnost stavíme na dobré pověsti.

Spolupracovali s námi: Kooperativa pojišťovna, E.ON, Česká spořitelna, ČSOB, Madeta, ČEPS, Budějovický Budvar, Energie AG, Oberbank, XEROX a mnoho dalších.

NADŠENÍ - Gastronomická divize společnosti Auviex, s.r.o, v Českém Krumlově pečlivě naslouchá přání svých klientů a je připravena pro ně snést i modré z nebe. Naším cílem je, aby se každá společná akce proměnila v nezapomenutelný zážitek. Ve svých restauracích i ve velkém sále Zámecké jízdárny pro Vás při vysoké kvalitě služeb a ve jménu moderních gastronomických trendů připravíme banket, recepci, číši vína, svatební hostinu nebo krásnou zahradní slavnost v přilehlých barokních zahradách krumlovského zámku.Jsme připraveni plnit vaše přání!

JEDINEČNOST- každá svatba je pro nás důležitá, pozorně nasloucháme přáním snoubenců a vždy se snažíme vytvořit originální svatbu, která odpovídá zadaným požadavkům a představám, které odráží váš osobitý styl.

TVOŘIVOST- organizovat svatby není obyčejná práce, je to poslání a naším úkolem je zhmotnit vaše sny, nabízet originální řešení a zprostředkovat netradiční zážitek, který zůstane ve vašich srdcích po celý život.

ODBORNOST - náš tým tvoří 4 koordinátoři, svatební profesionálové, kteří zorganizovali mnoho svateb. Hovoříme několika jazyky, komunikace v angličtině a němčině je samozřejmostí. Nabízíme vám know-how založeném na mnohaleté praxi.

Svatební koordinátor - Převezme velkou část povinností a zařizování. Navrhne Váš den a dohlédne na jeho harmonický a bezchybný průběh, od vítání svatebčanů až po poslední romantický tanec. Každý detail je pro nás důležitý. U nás máte možnost využít neomezené konzultace s koordinátorem...Zařídíme


Catering Catering

*svatební konzultace - koordinace
*zajištění svatebního obřadu
*ubytování
*kadeřnické a kosmetické služby
*snubní prsteny
*svatební oblečení
*oznámení a pozvánky ke stolu
*svatební hostina
*svatební dort
*květiny a dekorace
*fotografie a videozáznam
*hudba a zábava
*pronájem vozů a kočárů
..Svatební katalog


Další informace: Svatební katalog 2011 [PDF 854 kB]