Aktuality > 2008

Tenis - Centrum Český Krumlov odstartovalo zimní sezónu

Zveme všechny tenisty k návštěvě našeho českokrumlovského Tenis-Centra - v pondělí 6. října jsme zahájili zimní provoz! Denně můžete využít 3 kryté tenisové kurty s kobercem, příjemné tenisové zázemí, restauraci s řeckou kuchyní, po tenisu si můžete napravit tělo masáží.

Rezervovat kurt si můžete telefonicky na čísle 602 13 33 55, nebo 380 711 418 a to v časech: 8 – 15 hodin za cenu 340 Kč, 15 – 21 hodin za cenu 480 Kč a v čase 21 – 23 hodin za cenu 330 Kč. Cena je vždy za hodinu hry. Na hru je možné si zapůjčit raketu a míče, popřípadě koupit sportovní výbavu přímo v obchodě v TC.

Novinkou letošního roku je významná sleva: v sobotu, neděli a během státních svátků je cena za hodinu pronájmu kurtu 300 Kč.

Pro stále klienty z řad tenistů nebo firem, které chtějí poskytovat tenis jako zajímavý bonus pro své zaměstnance, nabízíme dlouhodobé slevy na pronájem kurtu a zakoupené sportovní zboží. Nové zájemce naučí základy tenisu profesionální trenér TC.

Ještě stále je možno si zamluvit celosezónní rezervaci několika málo zbylých volných termínů.

Tenis-Centrum dále nabízí příjemné prostředí k uspořádání firemních turnajů, večírků a školení spojených s kvalitní obsluhou a výbornou kuchyní.

Od září se v našem TC prohání další početná skupinka malých dětí ve věku 5 – 8 let, které si pod vedením trenéra zábavnou formou zkouší osvojit základní tenisové dovednosti. Přiveďte i Vy své děti na tenis!! Starší tenisti, kteří se tréninku věnují již několik let, letos vybojovali v Krajském přeboru družstev mladších žáku výborné 4. místo. Po loňském postupu z nižší soutěže porazili soupeře z okolních klubů a za zmínku stojí například vítězství nad družstvem Kaplice nebo LTC Tonstav - Service České Budějovice.

Další informace na stránkách www.ckrumlov.cz/teniscentrum. Kompletní ceník je k dispozici na www.tenis-centrum.cz, kde jsou pravidelně umisťovány informace o aktuálním dění v TC, o plánovaných turnajích a dalších zajímavých akcích jak pro dospělé, tak pro mládež.

Dotazy a rezervace:
Recepce TC, 8-23 hodin, tel: 602 13 33 55, 380 711 418, e-mail: tenis@tenis-centrum.cz