Aktuality > 2008

SK Badminton Český Krumlov uspořádá 18. - 21.9.2008 turnaj šesti zemí

Turnaj šesti zemí (6 Nations Future Cup) hráčů do 17-ti let, logo Ve všesportovní hale na Chvalšinské silnici se v tradičním badmintonovém klání reprezentačních výběrů do 17-ti let představí týmy z České republiky, Belgie, Rakouska, Švýcarska, Španělska a Slovinska.

Turnaj šesti zemí (neboli 6 Nations Future Cup) je jednou z největších badmintonových soutěží ve střední Evropě. Turnaj se koná každé dva roky a jednotliví účastníci se v pořadatelství pravidelně střídají. Pro náš klub je velkou ctí, že za Českou republiku jsme pořadatelství získali právě my.

Turnaj bude slavnostně zahájen ve čtvrtek 18. 9. 2008 v 8.45 hodin přímo na hrací ploše Sportovní haly na Chvalšinské silnici. Utkání proběhnou ve dvou částech. Ve čtvrtek 18. a v pátek 19. září 2008 proběhne soutěž družstev. O víkendu je pak na programu soutěž jednotlivců. Hrát se začne každý den v 9.00 hodin a konec soutěží je plánován v podvečerních hodinách (18.00 hodin). V neděli celá čtyřdenní akce vyvrcholí finálovým blokem individuálního turnaje a slavnostním vyhlášením vítězů, které se uskuteční ve 12.00 hodin.

Spolu s turnajem bude probíhat také tréninkový kemp, kterého se zúčastní všechny soutěžící týmy.

Diváky všech věkových kategorií srdečně zveme ke zhlédnutí jedinečné sportovní podívané, která bude mít, co se atraktivity a kvality předvedených sportovních výkonů týče, zcela jistě co nabídnout. Vstupné zdarma.

Turnaj šesti zemí (6 Nations Future Cup) hráčů do 17-ti let, plakát

Turnaj i kemp pořádá SK Badminton Český Krumlov ve spolupráci se svým hlavním partnerem městem Český Krumlov, dále Evropskou badmintonovou unií, Českým badmintonovým svazem a hlavními partnery turnaje pojišťovnou Generali, Povltavskou stavební společností a.s. a firmou Victor Česká republika s.r.o.