Aktuality > 2008

Hastrman v Českém Krumlově

Mezinárodní veřejný závod v ploutvovém a zimním plavání Krumlovský hastrman se uskuteční v sobotu 5. dubna 2008. Závodu o putovní pohár starosty města, který se dělí do několika věkových kategorií, se může zúčastnit každý, kdo si troufne s ploutvemi uplavat 1500 metrů, bez ploutví 250 metrů po proudu ve Vltavě. Povinnou výbavou každého účastníka je izolační oblek a koupací čepice.

Krumlovský hastrman - Mezinárodní veřejný závod v ploutvovém a zimním plavání Mapa akce Ploutvové plavání, Český Krumlov

Zápis účastníků se bude konat v budově ZŠ Linecká, kde budou pro závodníky vyhrazeny šatny včetně sprch. V případě pěkného počasí se zápis přesune do prostoru městského parku před hotel Gold.

Vyhlášení výsledků a předání cen bude provedeno v restauraci kempu Vltavan v Českém Krumlově - Spolí, kdy první tři závodníci z každé kategorie obdrží věcné ceny. Celkový vítěz ploutvového závodu obdrží putovní pohár starosty města Český Krumlov.

Přihlášky k závodu můžete posílat na adresu bukáček@zachranari.com nebo se můžete přihlásit i telefonicky na telefonu 606 270 047.

Pro případ vysokého průtoku vody ve Vltavě si pořadatel vyhrazuje právo trať plavání upravit.

Bližší informace ke Krumlovskému hastrmanovi naleznete na www.ckrumlov.cz/hastrman2008