Sezónní nabídky > 2007

Poznejte aktivní tvář Českého Krumlova

Český Krumlov není jen fascinující kamenná architektura, muzea, galerie či městské slavnosti. Je to místo nabízející pestrý výběr možností trávení aktivní dovolené. V rozmanité programové nabídce můžete vybírat nejen z indoorových aktivit, rovněž venkovní alternativy ve městě a jeho okolí nabízejí bohaté vyžití.

Plavecký bazén v Českém Krumlově Zimní stadion v Českém Krumlově Kuželna U trojice

Přímo v Českém Krumlově si můžete zahrát tenis, zaplavat si v krytém bazénu, zabruslit si na zimním stadionu či zajít si zahrát bowling či kuželky. Své tělo můžete také potrápit v jednom z našich fitness center a zapotit se při squashi a v sauně v novém sportovním centru v Domoradicích.

Pokud byste rádi strávili pobyt na čerstvém vzduchu, a chtěli si prohlédnout malebnou krajinu kolem Českého Krumlova z koňského hřbetu, vypravte se do Jezdeckého klubu Slupenec. Není-li pro Vás pohled z koňského sedla stále dostatečně vysoko, můžete se vydat na pěší tůru na horu Kleť. Pohled z výšky 1084 m n.m. vás rozhodně nenechá na pochybách o malebnosti zdejší krajiny. Vrchol můžete zdolat buď "po svých" nebo o víkendech mezi 9. až 16. hodinou využít dopravy lanovkou. Horská bouda je otevřena kromě pondělí každý den od 9 do 17 hodin.

Tenis centrum Český Krumlov Sportovní centrum v Domoradicích Jezdecký klub Slupenec

Milovníci zimních sportů neodolají zasněženým sjezdovkám na Lipně, kde se o veškerý servis postará personál Skiareálu Lipno. Po fyzicky náročném dnu si pak budete při večeři v dobových krumlovských krčmách u otevřeného ohně připadat jako doma.

Český Krumlov si vás získá svou přívětivou tváří a brzy ho budete považovat za váš druhý domov.

Více informací na www.ckrumlov.cz/sport