Aktuality > 2007

Bohatá programová nabídka na Lipně

LIPNO OPEN AIR 2007

Lipno nad Vltavou se 5. srpna stane dějištěm unikátního projektu LIPNO OPEN AIR 2007. Jedná se o celodenní maratón zábavy a nevšedních zážitků.

Po celý den je připraven bohatý dětský program plný her, atrakcí, soutěží, divadelní představení, klaun aj. Dospělí se mohou těšit na adrenalinový park s nevšedními atrakcemi, soutěže, dance party. Dalšími body programu je Karaoke show, prezentace vybraných vozů a zkušení jízdy spol. Milan Král s.r.o., ohnivá barmanská show, Cryonics a další.

..

Hlavní doménou podvečera je koncert skupiny MIG 21 – live, kteří vystoupí na obřím podiu přímo na centrálním parkovišti. Očekáváme nevšední zážitek a věříme, že žánr kapely a jejich energická show pobaví širokou veřejnost.

Vstupné je řešeno formou dobrovolného příspěvku, jehož výtěžek je v plné výši určen výhradně na dobročinné účely obce!

Více na www.ckrumlov.cz/lipnoopenair2007 nebo na www.lipnoopen.cz

LIPNO FEST ČERNÁ V POŠUMAVÍ

Od 3. do 5. srpna se uskuteční 2. ročník festivalu Lipno fest Černá v Pošumaví. LIPNO FEST je vícežánrový hudebně filmový festival pořádaný obcí Černá v Pošumaví. Součástí festivalu je přehlídka filmů a špičkových hudebních skupin rozličných žánrů. Festival se koná v prostorách letního kina v Černé v Pošumaví.

..

Více na www.ckrumlov.cz/lipnofest a www.lipnofest.com

ČESKÝ POHÁR V DÁLKOVÉM PLAVÁNÍ

Dolní Vltavice budou v sobotu 4.8.2007 dějištěm mezinárodního plaveckého závodu. Start první kategorie bude v 9:30 a hlavní kategorie na 5km odstartuje ve 12:30. Pro širokou veřejnost je připraven „Akční den se záchranáři“ který začíná od 10:00, zahrnuje ukázky výcviku vodních záchranářů z České republiky, Rakouska, dále kynologů, kiteboard školy, a jachtařů. Vyhlášení výsledků plaveckého závodu, předání certifikátů kvalifikace mladého vodního záchranáře účastníkům mezinárodního soustředění mládeže proběhne 17.00

.. .. ..

Přijďte si vyzkoušet jízdu na plachetnici, na katamaránu, kiteboardem, motorovým člunem, lanovou dráhu, střelbu, poskytnutí první pomoci atd.

Více informací a propozice soutěže na www.zachranari.com