Aktuality > 2007

Otáčivé hlediště Český Krumlov 2007

Nenechte si ujít neopakovatelný zážitek z představení na legendární otáčivé divadelní scéně umístěné v zámecké zahradě starobylého Českého Krumlova. Přijměte pozvání do Českého Krumlova na večerní divadelní představení i odpolední pohádky pro děti.

6. - 21. 7. - Cikánský baron (J. Strauss)

"Cikánský baron jsem já, mě každá cikánka zná …" Nejslavnější romantická opereta z „pera“ krále valčíků Johanna Strausse II. v provedení Opery/Operety Jihočeského divadla. Téměř pohádkový příběh o zázračné proměně cikánského barona Bárinkaye v opravdového šlechtice je utkán z nesmrtelných valčíkových melodií.

24. - 29. 7. - Rusalka (A. Dvořák)

Dvořákova nejlyričtější píseň o nesplnitelné milostné touze v podání Opery/Operety Jihočeského divadla.

31. 7. - 4. 8. - Labutí jezero (P. I. Čajkovskij)

Půvabná baletní pohádka v podání Baletu Jihočeského divadla v sobě snoubí lehkost, eleganci, noblesu, rytmickou přesnost a výraznou melodiku - a je proto prubířským kamenem každého baletního souboru.

6. - 11. 8. - Tři mušketýři (A. Dumas)

„Jeden za všechny, všichni za jednoho“ v romantické komedii plné dobrodružství, intrik, lásky i divokých soubojů. Athos, Porthos, Aramis a D´Artagnan ve službách králových a hlavně královniných v boji proti krásné, ale kruté Mylady, pravé ruce kardinála Richelieu. Těší se na Vás herci Činohry Jihočeského divadla.

15. 8. - 2. 9. Kráska a zvíře (F. Hrubín)

Jedna z nejpůsobivějších českých pohádek napsaná velkým básníkem přímo pro otáčivé hlediště pro velké i malé diváky. V podání Činohry Jihočeského divadla.

Pro nejmenší diváky připravila Loutkohra Jihočeského divadla pohádky Zlatovláska (7. - 28. 7.) a Kocour v botách (21. 7. - 4. 8.).

Podrobný program včetně cen a možnosti předprodeje vstupenek najdete na www.ckrumlov.cz/otacivehlediste