Sezónní nabídky > 2007

Prohlídky města Český Krumlov

Toužíte objevit krásy historického města s jeho romantickými ulicemi? Kvalifikovaní průvodci Vám ukáží četné pamětihodnosti a hlavní atraktivity a přiblíží nejen zajímavé dějiny, ale i pozoruhodnou současnost města.

Vyhlídkové plavby 1431b Prohlídka grafitového dolu, Český Krumlov Noční prohlídky, Oto Šrámek, Český Krumlov

Nabízíme Vám prohlídky jak individuální tak skupinové, tématicky zaměřené nebo šité přímo na míru v mnoha jazycích (čeština, němčina, angličtina, francouzština, španělština, italština, ruština, japonština, maďarština aj.).

Objevte Český Krumlov „na vlastní pěst“

Projděte a poznejte město „na vlastní pěst“ a podle svého časového plánu. S pomocí přístroje „Audioguide“, který Vás spolehlivě nasměruje k nejzajímavějším pamětihodnostem města, odhalíte krásy a tajemství Českého Krumlova.

Objevte Český Krumlov, město mnoha tváří, v doprovodu průvodce

Po stopách starého města

Nechte se unést labyrintem křivolakých uliček a objevte skrytá zákoutí historického města. Načerpejte zážitky a informace, prohlédněte si architektonické skvosty města Český Krumlov a nechte se pobavit duchařskými historkami o „obyvatelích“, přežívajících zde po staletí.

Poznejte město pod rouškou tmy

Středověké legendy, příběhy o alchymistech, strašidlech, tajemná krása středověkého města, to vše poznáte při noční prohlídce Českého Krumlova.

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří

V rámci hodinové prohlídky se seznámíte s historií a rozvojem 400 let starého pivovaru, ochutnáte místní pivo Eggenberg, dozvíte se nejen o osudech a životě lidí ve středověkém Krumlově, ale i o tom, proč pivo bylo a stále ještě je nejoblíbenějším nápojem, a kde se v Českém Krumlově pilo piva nejvíce.

Po vodě, a přesto suchou nohou

Prohlídka historického centra Českého Krumlova z neobvyklého úhlu se nabízí při plavbě na dřevěném voru po Vltavě. Dvoučlenná posádka vorařů Vám slibuje, že Vaše nohy zůstanou suché po celou dobu plavby na dobovém plavidle s kapacitou 12 cestujících.

Grafitový důl

Návštěva grafitového dolu je ideální náplní výletu pro celou rodinu.


Objevte Český Krumlov za velmi výhodných cenových podmínek se slevovými kartami PassauCard-all-inclusive či Krumlovskou slevovou kartou.


Pro bližší informace a rezervace kontaktujte:
Infocentrum Český Krumlov
náměstí Svornosti 2, 381 01 Český Krumlov
tel.: +420 380 704 622-3
fax: +420 380 704 619
e-mail: info@ckrumlov.cz
www.ckrumlov.cz/info