Aktuality > 2007

Infocentrum Český Krumlov rozšiřuje nabídku prodejních vstupenkových portálů

Od počátku července letošního roku rozšíří Infocentrum Český Krumlov nabídku vstupenek na akce konané v celé ČR o další dva významné prodejní portály, a to Ticketpro a Ticketstream. Odpadne tak situace, kdy vstupenky na kulturní, společenské či sportovní akce prodávané v rámci zmíněných prodejních portálů je možné zakoupit nejblíže v Českých Budějovicích.

Využít nových služeb Infocentra tak může každý, kdo by rád navštívil například výstavu Bodies… The Exhibition, zašel na Letní Shakespearovské slavnosti 2007, koncert kapely Divokej Bill, která v rámci svého celorepublikového turné zavítá do Českého Krumlova 13. 8. 2007, či si nechtěl nechat ujít koncert legendární německé skupiny Alphaville, muzikál Angelika či celou řadu jiných koncertů, divadelních představení a festivalů konaných na nejrůznějších místech České republiky.

.. .. ..

Kromě vstupenek v rámci Ticketpro a Ticketstream prodává Infocentrum Český Krumlov také vstupenky z portálů TicketArt a Ticketportál. Pro předprodej vstupenek na akce konané ve městě a v regionu využívá od roku 2001 vlastní vstupenkový portál Colosseum 3000 sítě Perfektnet. Jen prostřednictvím tohoto portálu bylo prodáno téměř 25.000 kusů vstupenek. Na tento portál jsou napojena další prodejní místa v Českém Krumlově a to Městské divadlo Český Krumlov a UNIOS TOURIST SERVICE na prvním zámeckém nádvoří. Vlastní vstupenkový portál umožňuje zařadit libovolnou akci pořadatelů nejen do předprodeje, ale i k rezervaci vstupenek přes internet na stránkách www.ckrumlov.cz/tickets a také propojit s databází akcí (www.ckrumlov.cz/akce) a katalogy Oficiálního informačního systému (např. www.ckrumlov.cz/fekohu, www.ckrumlov.cz/mhf2007). V současné době nabízí Infocentrum prodej vstupenek například na prohlídky grafitového dolu v Českém Krumlově, na koncerty Festivalu komorní hudby, představení kina J&K, koncerty společnosti Fidelio a další.

Bližší informace:

Infocentrum Český Krumlov
náměstí Svornosti 2
38101 Český Krumlov
Telefon: +420 380 704 621
Fax: +420 380 704 619
E-mail: info@ckrumlov.cz
WWW: www.ckrumlov.cz/info