Aktuality > 2006

Červnová nabídka nabídka Golf Resortu Lipno

.. Pro všechny zájemce o golf, pro hoteliéry hledající program pro hosty je připravena nabídka Golf Resortu Lipno – každé pondělí v 16:30 od počátku června do konce sezony 2006 jsou tréninky s golfovým trenérem pro veřejnost. Tyto lekce jsou zdarma –  trenér, půjčení holí a míčů, vstup na cvičné plochy  -   stačí na lipenské hřiště dojet minimálně 10 min před počátkem každé lekce.

V neděli 18. června bude na golfovém hřišti Lipno den otevřených dveří. Pro veřejnost je zdarma připravena ukázka golfu, během dopoledne se zájemcům bude věnovat trenér. Dostanete vyčerpávající informace o golfu, požadavcích na vybavení a o finanční "ne- náročnosti" tohoto překrásného sportu.

V sobotu 24. června proběhne v rámci golfového turnaje EGGENBERG OPEN golfová akademie pro veřejnost zdarmatréninkové lekce začínají v 12:00, 14:00, 16:00 a celý den bude zakončen ukázkou golfových dovedností golfového profesionála Jamela Sahliho (cca. 17 30 hod.), který bude vést všechny lekce v průběhu dne.

Pro zájemce o Golf ze strany mládeže bude v sobotu 10. června v 10:00 úvodní informativní setkání s první tréninkovou hodinou pro  děti a mládež na Golfovém hřišti Lipno. Do lipenského golfového oddílu se mohou přihlásit děti od 4 let do ukončení středoškolské docházky. Oddíl bude veden zkušených zahraničním golfovým trenérem Jamelem Sahlim a jeho asistenty. Podmínky zařazení do oddílu – čisté sportovní oblečení a obuv. Měsíční motivační poplatek 200 Kč, z tohoto poplatku bude hrazeno vybavení a náklady spojené s fungováním mládežnického oddílu.

Těšíme se na Váš zájem a setkání s Vámi...

Více informací o všech akcích rádi zodpovíme na telefonu +420 777 786 873, mailu karel.silhan@seznam.cz, nebo se můžete informovat na www.lipnogolf.cz