Aktuality > 2006

Český Krumlov součástí bonusové karty PassauCard-all-inclusive

Od 1.4.2006 je součástí bonusové karty PassauCard-all-inclusive i turistická nabídka Českého Krumlova a Lipna nad Vltavou. Na návštěvníky těchto významných jihočeských turistických destinací čekají nezapomenutelné cenově zvýhodněné zážitky v podobě prohlídky pivovaru Eggenberg s ochutnávkou místního piva, prohlídky města „na vlastní pěst“ s Audioguide, návštěvy Pohádkového domu, zážitkové jízdy na voru na řece Vltavě nebo návštěvy Aquaworldu v Lipně nad Vltavou. Jedinečnou gastronomii nabízí držitelům PassauCard Gourmet Restaurant „Zahrada Vídně“ a svou pohostinností přivítá hosty hotel Zlatý Anděl.

..

„Kartu PassauCard-all-inclusive včetně brožury s přehledem bezplatných služeb a bonusových výhod, informačního letáčku v češtině (němčině) a přehledné mapy lze zakoupit v Infocentru Český Krumlov, které je exkluzivním prodejcem této karty“, uvedla vedoucí IC Libuše Smolíková a dodala: „PassauCard umožňuje návštěvníkům Českého Krumlova využít nejen výhodných nabídek partnerů v našem městě, její držitelé si mohou pobyt v Českém Krumlově prodloužit a zpříjemnit rovněž výletem do Pasova a jeho okolí, kde na ně čeká přes 130 speciálních nabídek. Prodejem této karty v Infocentru se rozšiřuje přeshraniční turistická nabídka a předpokládáme prodloužení pobytů turistů v Českém Krumlově.

..      ..

Věříme, že tato karta bude zajímavá nejen pro návštěvníky města, ale i pro místní občany, kteří budou moci díky ní poznat Pasov a jeho okolí. Krásy Pasovska a Českokrumlovska lze objevovat při krátkodobých jedno až třídenních výletech nebo dlouhodobých jedno až třítýdenních pobytech, kartu lze zakoupit již od 420 Kč/dospělý/den, 310 Kč/dítě/den.

Díky zapojení PassauCard do lázeňského balíčku pro hosty termálních lázní Bad Füssing a Bad Griesbach očekáváme také zvýšený zájem lázeňské klientely o turistickou nabídku Českého Krumlova a Lipna nad Vltavou.“

..      ..

PassauCard-all-inclusive umožňuje v pasovském regionu volný vstup do termálních lázní Bad Griesbach a Bad Füssing, do nejzajímavějších pasovských muzeí (Muzeum skla, Muzeum moderního umění, Schnapsmuseum aj.), zdarma je možno si prohlédnout aktuální výstavy pasovských galerií. I dětem se bude výlet do Pasova s PassauCard líbit, pokud navštíví některý z mnohých zábavních parků či koupališť nebo zažijí okružní plavbu na lodi po řekách Inn, Ilz a Dunaj. Také nakupování se stane zábavou, pokud se využije cenových výhod v partnerských obchodech. Všechny autobusy a vlaky partnerských dopravních společností dopraví zdarma návštěvníky po celém regionu.

Zapojení turistické nabídky Českého Krumlova a Lipna nad Vltavou do bonusové karty PassauCard-all-inclusive je společným projektem Zweckverband PassauCard a Destinačního managementu a Infocentra Český Krumlov. Projekt byl podpořen Evropskou unií z programu Iniciativy INTERREG III A Svobodný stát Bavorsko - Česká republika.

Ceník PassauCard-all-inclusive:

.. Pro období: 1. 4. 2006 - 31. 10. 2006

druh karty Dospělí Děti 4 - 14 let
24-hodinová 420,- Kč 310,- Kč
48-hodinová 580,- Kč 420,- Kč
3-denní 730,- Kč 530,- Kč
7-denní 960,- Kč 640,- Kč
14-denní 1.390,- Kč 900,- Kč
21-denní 1.720,- Kč 1.190,- Kč

Více informací, prodej karty:

Infocentrum Český Krumlov
náměstí Svornosti 2
tel.: 380 704 622 - 23
fax: 380 704 619
e-mail: info@ckrumlov.cz