Aktuality > 2005

Prestižní ocenění Gastro 2005 v rukou F&B týmu  Hotelu U města Vídně

Výstaviště v Českých Budějovicích hostilo ve dnech 10. – 12. listopadu Mezinárodní gastronomický festival GASTROfest 2005. Jde o velké setkání gastronomů a gurmánů, prezentujících kuchyni a zajímavosti nejen českých regionů, ale i ostatních koutů Evropy.

..

Návštěvníci mají možnost lépe poznat nové produkty, technologie a hlavně nejnovější trendy. Právě ze soudobých gastronomických trendů vychází sebevědomý koncept Gourmet Restaurantu Zahrada Vídně, jež je mekkou gastronomie s přívlastkem Méttre en appétit (vzbuzující chuť ke gastronomickým požitkům vnímaným všemi smysly) v Českém Krumlově.

..

Náš tým F&B přesvědčil svým unikátním přenesením části Gourmet restaurantu do prostor výstaviště a kreativním rukopisem servírovaných menu, že si prestižní ocenění a 1. místo Gastro 2005 v kategorii Restaurace včetně další ceny Číšník Gastro 2005 právem zaslouží a potvrdil tak, že za kvalitní službou, stojí opravdu kvalitní lidé.

..

A nejen proto je Gourmet Restaurant Zahrada Vídně se svým vinným sklepem tím pravým místem pro Vaše předvánoční setkání v Českém Krumlově.

Dana Čepeláková & tým Hotelu U města Vídně
tel: +420 380 720 111
email: info@hmv.cz
www: www.hmv.cz