Aktuality > 2005

Vstupenky na Slavnosti pětilisté růže 2005

.. V letošním roce byla zvolena forma tzv. náramkových vstupenek. Organizátoři se tak snaží reagovat na kritiku z minulého ročníku a vyjít maximálně vstříc požadavkům návštěvníků. Nový systém umožňuje rychlejší kontrolu a odbavení návštěvníků u vchodu do města, neboť není nutná kontrola pomocí UV lamp a razítek.

Zavedení podobného systému není v dnešní době ojedinělé, jde o běžnou praxi i na jiných historických akcích a slavnostech. Podobný systém je také praktikován i v jiných zařízeních a na akcích po celém světě.

Tato náramková vstupenka je vyrobena ze speciálního materiálu Tyvek. Jedná se o materiál ekologický a velice pevný. Po aplikaci je vstupenka nepřenosná, po jejím sejmutí je znehodnocená a nepoužitelná. Tuto vstupenku si tedy musí upevnit návštěvník za pomoci pořadatelské služby až před vchodem do města. Permanentní dvoudenní vstupenka se pak musí nosit oba dva dny a nelze ji sundat bez poškození. Pro ty, kdo nechtějí tuto vstupenku nosit oba dva dny, je tu možnost zakoupit si na každý den samostatnou vstupenku. V případě jakéhokoliv problému jsou návštěvníkům u bran k dispozici naši pořadatelé, nebo stálá služba na telefonním čísle +420 380 711 200.

za pořadatele Slavností pětilisté růže
Jan Vozábal, Městské divadlo Český Krumlov o.p.s.