Aktuality > 2004

Na kongresy do Českého Krumlova Česká republika, logo

Státní agentura CzechTourism připravuje na 7. září jednodenní inspekční cestu do Českého Krumlova s cílem představit pražským subjektům kongresový a incentivní potenciál města.

Na přípravě a realizaci akce se podílí Českokrumlovský rozvojový fond, který úspěšně plní funkci destinačního managementu města, a Hotel Guide jako nejobsáhlejší seznam ubytovacích zařízení v ČR. "Chceme touto cestou podpořit Český Krumlov coby náš národní produkt i v oblasti kongresové a incentivní turistiky," informuje Jan Šnajdr, ředitel odboru kongresové a incentivní turistiky CzechTourism. Jitka Zikmundová z ČKRF zároveň dodává: "Cílem této naší společné aktivity je představit pražským subjektům poskytujícím MICE služby aktuální nabídku města, které je nepochybně vhodným místem pro konání kongresových akcí a incentivních programů."

Během návštěvy Českého Krumlova se účastníci akce seznámí s prostory vhodnými pro konání nejrůznějších akcí a se službami partnerských hotelů a agentur. Po obědě následuje dvouhodinový seminář v hotelu U města Vídně, který je organizačním partnerem celé akce a při této příležitosti představí své zbrusu nové konferenční centrum. Během semináře pohovoří zástupce agentury CzechTourism o plánovaných marketingových aktivitách a představitelé místních subjektů budou prezentovat možnosti města a regionu. Hotel Guide seznámí přítomné se svými aktivitami na podporu rozvoje kongresové turistiky. Odpoledne bude zakončeno doprovodným programem.

Obdobné akce proběhly v uplynulém období v Liberci a Ústí nad Labem. CzechTourism plánuje uspořádat takovéto inspekční cesty s prezentacemi i v ostatních regionech České republiky.

Podrobný program inspekční cesty 7. září 2004

08:30 odjezd autobusem z Prahy
11:00 příjezd do Českého Krumlova
11:00 – 12:30 informativní prohlídka města vč. prostor vhodných pro akce a lokace partnerských hotelů
12:30 – 14:00 oběd
14:00 – 16:00 seminář "Český Krumlov a nové MICE příležitosti" se koná v hotelu U města Vídně:
  • marketingové aktivity CzechTourismu
  • prezentace MICE potenciálu Č. Krumlova a okolí
  • Hotel Guide a kongresová turistika
16:00 – 17:00 volný čas s možností:
  • speciální prohlídky místních hotelů
  • speciální prohlídky zámku
17:30 odjezd z Českého Krumlova
20:00 příjezd do Prahy

Další informace: