Aktuality > 2004

Český Krumlov na veletrhuIMEX Frankfurt nad Mohanem 2004

Český Krumlov se prezentoval na prestižním veletrhu kongresové a incentivní turistiky IMEX Frankfurt nad Mohanem 2004, který se konal 12.-14.5.2004.

..

Město Český Krumlov na tomto specializovaném veletrhu, kde se schází odborníci z celého světa mělo zvláštní postavení a byla mu věnována pozornost jako výherci tzv. WILD CARD - "divoké karty".

.. .. ..

Díky iniciativě českokrumlovského Destinačního managementu ČKRF spol. s r.o. a společnosti Bohemia Properties a.s. (majitel hotelu Růže a hotelu Old Inn) vyhrála turistická destinace Český Krumlov výstavní plochu, stánek a významnou marketingovou podporu ze strany organizátorů veletrhu v hodnotě ca 200 000,- Kč.

.. .. ..

Český Krumlov je významným turistickým cílem a má ambice a hlavně dnes již potenciál, který může nabídnout velmi náročné klientele, jako jsou velké mezinárodní firmy, asociace profesních sdružení, letecké společnosti a specializované agentury.

.. .. ..

V ostré konkurenci 2.000 vystavovatelů z celého světa na ploše 10.000 qm "bojovalo" Město Český Krumlov společně s partnery z řad českokrumlovských hoteliérů, cateringových firem a restaurací a incomingových agentur o pozornost 5.500 odborných návštěvníků z celého světa. Pro zástupce Destinačního managementu ČKRF spol. s r.o. a partnery byla účast na veletrhu IMEX příležitostí nejen společně nabídnout širokou paletu produktů, ale i získat zkušenost, jak pracuje konkurence, jaké služby a v jaké kvalitě očekává náročný klient a jakým způsobem zaměřit propagaci a marketing na incentivní a kongresovou turistiku.

.. .. ..

Partneři

Foto: © 2004 Archiv Destinační management ČKRF spol. s r.o. a partneři