Aktuality > 2004

Prezentace Českého Krumlova na mezinárodním veletrhu CBR Mnichov

Zástupci Českého Krumlova se ve čtvrtek 19.2.2004 vrátili z mezinárodního veletrhu cestovního ruchu CBR Mnichov, na kterém prezentovali aktuální nabídku města a regionu v turistické sezóně 2004.

Prezentaci zajišťoval ČKRF spol.s.r.o. prostřednictvím pracovníků Destinačního managementu a Infocentra a ve spolupráci s nejvýznamnějšími českokrumlovskými hotely - Hotel Dvořák, Růže, The Old Inn, U Města Vídně a hotel Zlatý Anděl, které se rovněž podílely na finančním zajištění celé akce.

.. .. ..

Předmětem prezentace byla aktuální nabídka kulturních a společenských akcí, programy hudebních festivalů, výstav, slavností, nabídka zámku, jednotlivých muzeí a galerií a nechyběly ani sportovní tipy, průvodce pro handicapované a samozřejmě nabídka ubytování a stravování - tentokrát i v žádané formě konkrétních produktů - "balíčků služeb"

Návštěvnost veletrhu byla vysoká, stanek Českého Krumlova byl v permanentnim obležení a zájem o naše produkty vcelku dobrý. Převládali zájemci z řad střední a starší generace.

.. .. ..

Vystavovatelé zaznamenali i zájem ze strany handicapovaných návštěvníků, na jejichž zvýšenou poptávku se musí ubytovatelé v Českém Krumlově připravit i v důsledku propagace zaměřené na tuto cílovou skupinu v rámci projektu Handicap.

Tento veletrh má vyrazně individuální charakter, není určen pro skupinovou klientelu a nemá vyrazně kontraktační, ale spíše prodejní ráz. Veletrh byl náročný na vybavení a dostatečně průběžné zásobování stánku propagačním materiálem, o který byl velký zájem, přičemž je patrné, že distribuce materiálů byla v tomto případě účelná a smysluplná a vložené finanční prostředky efektivně využity.

Jako zajímavost je možné jmenovat např. klienta, ktery chce do Krumlova dokonce přicestovat vlastním letadlem, takže s paritou kupní síly to nebude v Bavorsku tak zlé...