Aktuality > 2013

Sv. Valentýn v Českém Krumlově

Český Krumlov je jako stvořený pro romantický víkend nebo odpolední procházku ve dvou. Utečte z každodenního shonu a všednosti na kouzelné místo, které Vám učaruje.

Valentýn Možností, jak oslavit svatého Valentýna v Českém Krumlově, je hned několik. Pokud preferujete jednodenní výlet, zkuste elegantní program Dárkového dne, který Vám ponechá volné ruce a zároveň překvapí výjimečnými zážitky.

Chcete mít věčnou vzpomínku na Vaši lásku? Přijďte se s partnerem vyfotit do Musea Fotoateliér Seidel!Nebo spíše plánujete obdarovat Vaši lásku romantickým pobytem? Vybírejte z našich Dárkových pobytů. Jsou určené pro dvě osoby na dvě noci a jejich podstatou je představit Vám esenci Českého Krumlova. Těšit se můžete například na návštěvu čtyř unikátních expozic, originální portrét v dobovém kostýmu, výjimečný gastronomický zážitek, tajuplnou prohlídku středověkého města nebo rozmazlování ve wellness centru.

Další příjemné chvíle také nabídnou pobytové balíčky hotelů a pensionů.

Zavítat můžete mimo jiné i do místních muzeí, galerií, útulných hospůdek či krčem a i přesto, že Vás hřeje láska, jistě oceníte teplo hořícího krbu a pochutnáte si na speciálním valentýnském menu.

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.cz/valentyn2013.