Aktuality > 2012

Valentýnská romantika v Českém Krumlově

Český Krumlov je jako stvořený pro romantický víkend nebo odpolední procházku ve dvou. Utečte z každodenního shonu a všednosti na kouzelné místo, které Vám učaruje.

Vybírat můžete z nabídky valentýnských programů - „Valentýnské odpoledne pro zamilované", celodenní výlet „Ve znamení Valentýna" nebo dvoudenní pobyt „Se srdcem na dlani".

Přímo v den sv. Valentýna můžete prožít romantické odpoledne. Program začne valentýnským focením v ateliéru z přelomu 19. a 20. století, bude pokračovat prohlídkou romantických uliček s průvodcem a vyvrcholí výstupem na zámeckou věž za svitu svíček s kouzelným pohledem na večerní město. Naskytne se Vám také jedinečná možnost nahlédnout do romantického zátiší v místnosti věžníka a pohled na ohnivé srdce.

Valentýnské balíčky 2012 Pokud v Českém Krumlově chcete strávit celý den, nabízí se program „Ve znamení Valentýna", který zahrnuje návštěvu expozice Museum Fotoatelier Seidel, tematické focení v dobových kostýmech ateliéru a prohlídku města s audioguidem aneb „utrženým sluchátkem". Nezapomínáme ani na rčení, že láska prochází žaludkem, a do programu jsme zařadili i čtyřchodové Rožmberské menu, na němž si pochutnáte v hotelu Zlatý Anděl.

Nezapomenutelná se pro Vás jistě stane i romantická noc v malebném pensionku, doplněná příjemným dvoudenním programem. To vše s podtitulem „Se srdcem na dlani".

Zavítat můžete mimo jiné i do místních muzeí, galerií, útulných hospůdek či krčem a i přesto, že Vás hřeje láska, jistě oceníte teplo hořícího krbu a pochutnáte si na speciálním valentýnském menu.

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.cz/valentyn2012