Aktuality > 2013

Festival SONGFEST - Vítání roku koně 2014

Multikulturní hudební festival Songfest.cz láká na přelomu ledna a února na loučení s Rokem hada a vítání nového Roku koně dle čínského lunosolárního kalendáře. V Českém Krumlově v prostorách Městského divadla proběhne v sobotu 1. února již 7. ročník této hudební oslavy.

Šansonově laděný písňový program Fen-yün Song a Tria PUO doplní vedle jadrného humoru Jaroslava Duška zvuk houslí a nezaměnitelný hlas jedné z nejvýraznějších osobností české alternativní hudební scény Ivy Bittové.

Hlavní program - Koncert roku koně začne v 19.00 hodin. Vystoupí také hosté z daleké Asie, představitelé tradičního umění z Číny a další umělci.

Doprovodný program, který probíhá od 16.00 do 18.30 hodin, bude jako již tradičně zdarma a nabídne účastníkům hry a vzdělávání - tvůrčí dílny pro děti a dospělé, dílny o české a mezikulturní slovesnosti, ochutnávky kvalitních čínských a světových čajů, novinky přírodních bioproduktů. Návštěvníci také mohou přímo na místě zdarma využít festivalovou poradnu lékařů čínské medicíny.

Prodej a rezervace vstupenek na vstupenky@ckrumlov.cz, www.ckrumlov.cz/tickets nebo prostřednictvím Infocentra. Vstupné na místě činí 260,- Kč a vstupné v předprodeji 220,- Kč. Slevy pro seniory a studenty lze uplatnit v předprodeji.

Více o festivalu na www.songfest.cz a www.divadlo.ckrumlov.cz.

Songfest Iva Bittová Trio PUO