Aktuality > 2012

Festival SONGFEST - 2013 rok hada

Přijměte pozvánku na SONGFEST, 6. ročník hudební oslavy příchodu nového roku dle lunárního kalendáře, který proběhne v sobotu 2. února v prostorách Městského divadla Český Krumlov. Těšit se můžete na čínskou zpěvačku Feng-yün Song, herce a moderátora Jaroslava Duška a řadu dalších hudebníků a umělců.

Z vystoupení si nenechte ujít zpěvačku Feng-yün Song a její hudební skupinu Trio PUO s hostem Martinem Zbrožkem, houslového virtuose Pavla Šporcla, umělce z Čínské lidové republiky, Traffic Dance Drum nebo etnické skupiny z jižní Asie, Zorita Oriental Dance Studio, soubor tance univerzálního míru, školy bojového umění a další.

Songfest Songfest Songfest

Songfest 2013 bude nejen hudební, ale i tvůrčí a zábavný. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny např. tvůrčí dílny, vyrábění, malování nebo zpěv a tanec. Bohatý odpolední program dále nabídne ukázky etnických kultur, původního zpěvu a tanců, prezentaci přírodních produktů, zdravého životního stylu nebo čajovnu a pochoutky etnické kuchyně.

Prodej a rezervace vstupenek na vstupenky@ckrumlov.cz, www.ckrumlov.cz/tickets nebo přímo v Infocentru na náměstí Svornosti. Doprovodný program od 15.00 do 18.30 hodin - vstup zdarma.

Pojďte s námi přivítat další lunosolární Nový rok - rok hada 2013.

Více o festivalu