Aktuality > 2013

Rallye Český Krumlov 2013

V pátek 24. a sobotu 25. května se uskuteční již 41. ročník mezinárodní automobilové soutěže RALLYE ČESKÝ KRUMLOV, která je součástí Evropského poháru v rallye, Mezinárodního mistrovství ČR v rallye a v rallye historických automobilů.

Během pátku a soboty bude na soutěžící čekat celkem 14 sportovně hodnotných rychlostních zkoušek o délce 170 km, pro historická auta bude vynechán pouze poslední test. Centrem rallye bude tradičně Český Krumlov s centrální servisní zónou v Českých Budějovicích a vzdálenou v Lipně nad Vltavou.

Diváci se mohou těšit na kompletní domácí špičku a přední jezdce z pole jak současných, tak historických vozidel. V rallye historických automobilů se představí modely značky Škoda v soutěžní úpravě. Nebude chybět sedminásobný absolutní vítěz Rallye Český Krumlov Roman Kresta z Adell Mogul Racing týmu.

Nebude chybět bohatý doprovodný program. Třešničkou na dortu pak bude vyhlášení výsledků s předáním pohárů a cen pro nejúspěšnější účastníky, které se bude konat v sobotu 25. května večer přímo na cílové rampě 41. Rallye Český Krumlov v Jelení zahradě.

Více na www.rallyekrumlov.cz

Informace o uzavírkách