Aktuality > 2013

Pivovarské slavnosti

Nenechte si ujít první ročník Setkání šumavských pivovarů v Českém Krumlově, kde budete moci ochutnat pivo nejen místní, ale i regionální výroby. Nebude chybět bohatý hudební program.

V pátek 5. července bude v zahradách pivovaru Eggenberg připravena taneční zábava se známými kapelami - KOBLÍŽC!, KYANID a AC/DC revival. V sobotu pak organizátoři potěší všechny ty, kteří mají rádi dechovku nebo lidovou hudbu. Partner celého projektu, celoplošná česko-slovenská televize Šlágr TV, připraví na odpoledne 6. července program se svými nejvýznamnějšími interprety. Program se jmenuje „1. Pivovarský Šlágr Fest - koncerty za povodně" a bude kompletně zaznamenán televizní technikou. Představí se například Voraři, cimbálovka Kollárovci, Mistříňanka, Frankie Zhyrnov, Babouci a mnoho dalších. Během vysílání záznamu z koncertu v průběhu léta budou moci televizní diváci Šlágr TV podpořit formou DMS organizaci ADRA, která shromažďuje výtěžek na sanaci po-povodňových prací v regionu. Po celou sobotní akci budou své pivo točit a prezentovat pivovary - Eggenberg, Jakub, Svachův Dvůr, Žumberk a Freistadt.

Podrobný program akce

Informace a objednávky: Infocentrum Český Krumlov, vstupenky@ckrumlov.cz, Tel.: +420 380 704 623 oder www.ckrumlov.cz/tickets.

Pivovarske slavnosti