Aktuality > 2013

Krumlovský vodácký maraton 2013

Do další nové dekády vstoupí účastnicky největší sportovní akce ve městě - Krumlovský vodácký maraton. Jedenáctý ročník tohoto klání vypukne 11. - 12. října.

Krumlovský vodácký maraton 2011 Do závodu se hlásí účastníci z ČR, ale také z Afriky, Ameriky, Anglie, Irska, Litvy, Lotyšska atd. Opět lze předpokládat účast špičkových závodníků. Závod podruhé proběhne jako součást desetidílné celosvětové série „ICF WORLD SERIES 2013".

Po loňské premiéře se v letošním roce bude opět závodit nejen v samotném maratonu, ale i ve vyřazovacím kanoistickém sprintu. V tomto divácky atraktivním závodě lze přímo pod krumlovským zámkem předpokládat přímé ostré souboje těch nejlepších závodníků.

Příchozí diváci se mohou kromě sledování této sportovní události aktivně zapojit do doprovodného programu. V Pivovarské zahradě budou zejména pro menší návštěvníky připraveny od 12.00 hodin rozličné soutěže, hry nebo divadelní představení. Dospělí zde kromě občerstvení naleznou prodejní stánky s tradičním i netradičním sportovním vybavením.

Program akce

Přijďte podpořit závodníky a užít si pohodový sobotní den!