Aktuality > 2013

Krumlovské podzimní recitály

Přijměte pozvánku na Krumlovské podzimní recitály, které ve dnech 2. až 30. listopadu již třetím rokem rozezní renesanční sál Vlašského dvora v Dlouhé ulici. Těšit se můžete na pestrou programovou nabídku složenou hned z několika recitálů - kytarový, klavírní, pianový či jazzový. Vystoupí interpreti světového formátu.

Sérii komorních koncertů zahájí v sobotu 2. listopadu v 18.00 hodin svým sólovým koncertem a křtem nového sólového CD ‚Cesta‘ klavírní virtuózka a vynikající pedagožka Irina Kondratěnko. V sobotu 9. listopadu se můžete zaposlouchat do tónů kytary. Píseň pro Davida zahraje prof. Štěpán Rak, kytarový virtuos a zakladatel katedry kytary na pražské HAMU. I jazz bude příjemnou součástí letošních Krumlovských recitálů. V sobotu 16. listopadu od 18.00 hodin budou posluchači svědky vystoupení ojedinělého tria Štepánky Balcarové (trumpeta), Maxe Muchy (kontrabas) a Víta Křišťana (klavír).

V sobotu 23. listopadu od 18.00 hodin bude sál Vlašského dvora patřit klavíru v podání vítězů posledního ročníku „Mladí hrají na Steinway", Martina a Kristiny Kasíkových. Festival vyvrcholí 30. listopadu v podvečer společným vystoupením Štefana Margity (tenor) a Iriny Kondratěnko (klavír) tentokrát v jedinečných prostorách českokrumlovské synagogy.

Více o programu

Tisková zpráva

Prodej a rezervace vstupenek na vstupenky@ckrumlov.cz, www.ckrumlov.cz/tickets nebo prostřednictvím Infocentra.

Vlašský Dvůr, Dlouhá ulice Renesanční sál, Vlašský Dvůr, Dlouhá ulice Irina Kondratěnko

Štěpán Rak Štěpánka Balcarová Štefan Margita