Aktuality > 2013

Českokrumlovské kino v novém kabátě

Kino Luna Český Krumlov Kino LUNA doplní a obohatí celoroční nabídku kulturních a společenských příležitostí zejména pro obyvatele města. Nejmodernější technické vybavení promítací techniky a sálu umožní projekci filmů ve 3D formátu již v premiérových termínech.

Revitalizací objektu, která potrvá do konce dubna, se kino a veškeré další společenské prostory stanou opět funkční součástí kulturního života města, aktivně se podílející na společenském a kulturním dění. Návštěvníci kina se budou moci těšit na každodenní promítání, na své si přijdou i rodiny s dětmi, pro které se chystá víkendová projekce. Novinku, páteční představení, zase ocení mládež a studenti.

V repertoáru kina LUNA nebude chybět Filmový klub ani oblíbené cestovatelské přednášky. Nabídka projekcí bude rozšířena o alternativní kulturní program - Přímé přenosy a projekce vybraných představení moskevského BOLSHOI THEATRE, pařížské OPERA National de Paris a londýnské ROYAL OPERA HOUSE a další. V neposlední řadě bude připravena zajímavá nabídka pro školy i mimoškolní volnočasové instituce.

Zrekonstruovaný nekuřácký prostor Kinokavárny s panoramatickým výhledem se jistě stane příjemným místem pro setkávání a relaxaci ať už před zahájením či po skončení projekce, u dobré kávy nebo internetu. Součástí kavárny bude také společenské centrum a zázemí pro matky s malými dětmi. Salónek, který se bude nacházet na místě bývalé restaurace, poslouží zase k promítání určitým zájmovým skupinám.

Kontakty a program ke stažení najdete na stránkách www.ckrumlov.cz/luna,  další informace o kině, programu, filmech a záměrech provozovatelů kina Luna najdete na nových domácích stránkách kina www.luna-kino.cz

Kontakty :

Kino Luna Český Krumlov
Serpentína 134
38101 Český Krumlov

Kontaktní osoba: Martina Šlapáková
Telefon: +420 724 330 719
E-mail: kino@luna-kino.cz