Aktuality > 2013

Edukofilm

Ve dnech 24. a 25. října se v Českých Budějovicích a Českém Krumlově uskuteční EDUKOFILM, který bude Ozvěnami mezinárodních filmových festivalů, jako jsou Envirofilm, Life Sciences Film Festival a MFF Voda, moře, oceány.

Gastonova cesta Festival bude probíhat ve čtvrtek 24. 10. na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity v Č. Budějovicích a v Městském divadle Český Krumlov. V pátek 25. 10. bude dějištěm festivalu opět Městské divadlo a také divadelní klub Ántré v Č. Krumlově.

Návštěvníci festivalu se mohou těšit na oceněné snímky: Planeta oceán, Symfonie půdy, Gastonova cesta, Vybité baterie, Ekopia, Vyprávění o lese, Stříbro moře, Planeta Člověk, Cesta, Mrtví z Alosu atd.

Festival je také místem pro diskuze a besedy, kterých se účastní zajímavé osobnosti z uměleckého, či odborného světa. Protiváhou vážných témat budou hudební vystoupení skupin Lakomá Barka, Bluesberry a Wooden Shoes, které v divadelní kavárně Ántré příjemně doplní páteční program festivalu. Nebude chybět promítání pro základní i střední školy.

Na festivalu jsou vítáni všichni, kterým není jedno, kde a jak žijí. Vstup je zdarma!

Více informací zde.