Aktuality > 2009

Den s handicapem - Den bez bariér 2009

Již pošesté zve Kiwanis Klub Český Krumlov zdravotně postižené a jejich doprovody k prohlídce historického města Český Krumlov, i tentokrát „bez bariér". Den s handicapem - Den bez bariér proběhne dne 12.9. od 10:00 do 16:00. Jako obvykle jsou pro účastníky akce připraveny speciální prohlídky zámku a barokního divadla, prohlídky města pro vozíčkáře s doprovodem profesionálního průvodce, otevřena jsou i muzea a galerie, kde je možno za pomoci asistentů navštívit zajímavé expozice.

Na náměstí bude možné navštívit tržiště chráněných dílen a zhlédnout bohatý kulturní program. Zhlédnout můžete např. vystoupení taneční skupiny T.I.K., taneční vystoupení „Když je všechno naruby" a „Boubelky", vystoupení Chlapecké taneční skupiny „Break dance", Dívčí taneční skupiny „Hip hop", Divadlo Járy Pokojského v představení „Afrika".

Den s handicapem - Den bez bariér     Den s handicapem - Den bez bariér     Den s handicapem - Den bez bariér

V rámci programu „Zkusme si to na chvíli" si mohou návštěvníci bez zdravotního omezení vyzkoušet a aspoň na chvíli si uvědomit, jaké překážky musí handicapovaní překonávat v běžném životě. Neposlední řadě se můžete seznámit a vyzkoušet dopravní prostředky pro vozíčkáře z dílny vynálezce pana Miroslava Vacka.

A pokud Vás celodenní program neutahal, můžete se přidat k milovníkům jazzu a navštívit koncert v rámci Mezinárodního festivalu Jazzky Krumlov na dvoře Hotýlku U Malého Vítka.

Nezbývá než dodat - těšíme se na vás!

Kiwanis klub Český Krumlov

Více informací naleznete na www.ckrumlov.cz/handicap2009.