Aktuality > 2011

Podpořte dobročinné adventní akce 

Chcete se o vánoční atmosféru a radost podělit, ale nevíte jak? Rádi byste nějak potěšili ty, kteří jsou o Vánocích osamělí, opuštění nebo nešťastní? Pak přijměte pozvání na níže uvedené dobročinné akce.

Tři Králové V sobotu 26. listopadu v 13.30 hodin se v prostorách Městského divadla na Horní Bráně uskuteční už druhý dobročinný bazar pro zvířata. Přispět můžete darováním a nakupováním věcí.

Od soboty 10. do pátku 23. prosince bude již tradičně probíhat charitativní bleší trh. Předměty, které Vám doma zabírají místo, můžete nosit na recepci Travellers´ hostelu denně od 10.00 do 19.00 hodin. Výtěžek sbírky bude věnován Dětskému domovu v Horní Plané. Bleší trh však nebude jedinou akcí, která pomůže dětem z dětského domova. V sobotu 10. prosince od 17.00 hodin pořádá hostel charitativní koncert ve prospěch dětského domova v Horní Plané. Těšit se můžete i na divadlo, vánoční punč a jiné zábavinky.

Organizátoři Adventu a Vánoc v Českém Krumlov myslí rok co rok i na opuštěné pejsky z útulku - a proto ve středu 21. prosince přicházejí do Kaplické ulice Psí Vánoce. Pejskům můžete nadělit pod stromeček krmení nebo přispět finančně - kdykoli přímo v útulku nebo na konto útulku č.ú.:19 - 221 241 / 0100, VS: 9616.

Advent zakončí poslední charitativní akce - Tříkrálová sbírka České katolické charity. Sbírka navazuje na tradici koledování na Tři krále a má charakter celonárodní sbírky, jejímž hlavním účelem je především pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším sociálně potřebným skupinám lidí ve městě a v regionu.

Více informací na www.ckrumlov.cz/advent2011.