Aktuality > 2015

Blackmore´s Night 14. 7. 2015


Do České republiky se po roce vrací Ritchie Blackmore se svým projektem Blackmore’s Night. Vydejte se na tajuplnou cestu s Blackmore´s Night – tentokrát v malebném prostředí pivovarské zahrady v Českém Krumlově.

Projekt Blackmore’s Night vznikl v roce 1997, když se britský kytarista Ritchie Blackmore spojil se svou životní partnerkou, americkou zpěvačkou Candice Night.
Za pomoci akustických i elektrických kytar, smyčců a řady rozmanitých renesančních hudebních nástrojů se Blackmoreovi daří, za výrazné pomoci svůdného hlasu Candice, převést všechny zdánlivě nesourodé prvky hudby středověku, v níž splývají romantismus s mysticismem, do vlastního, naprosto jedinečného stylu.
V dobách, kdy působil ve skupinách Deep Purple a Rainbow, tuto lásku chytře vsazoval do celkového pojetí energického rocku, až se z ní v jeho současném projektu Blackmore’s Night  stal pevný a velice zřetelný prvek.

Ritchie, vokalistka Candice a jejich skupina představí materiál ze všech doposud vydaných desek - naposledy se připomněli v roce 2013 s titulem „Dancer and The Moon“. Je to jejich devátá studiová deska, ze které vyšly singly „The Moon Is Shinning a „Dancer And The Moon“.

Vstupenky v síti Ticketpro k zakoupení v INFOCENTRU Český Krumlov.

Blackmore´s Night, 2015


Více informací, rezervace