Aktuality > 2019

Svatomartinský dobročinný běh se blíží!

V neděli 10. listopadu se uskuteční 1. oficiální ročník běžeckého klání pod názvem KRUMLOVSKÁ 11. K 11 je sportovně společenská dobročinná akce pro běžce i neběžce a jejich rodiny. Výtěžek je určen na podporu Osobní asistence, která na Českokrumlovsku a Kaplicku již více než 10 let pravidelně pomáhá dětem i dospělým se zdravotním postižením a seniorům se sníženou soběstačností. Registrace jsou otevřeny již nyní, na hlavní běh je však kapacita omezena a registrace bude uzavřena po naplnění kapacity, nejpozději však 3. 11. 2019.  

Svatomartinský běh 2019_leták K 11 nabízí trasy i program pro děti, rodiny i dospělé, pro mladší i starší, pro zdatné i méně zdatné běžce. Na účastníky čekají běžecká klání v krásné přírodě se startem, cílem a zázemím u hornobránského rybníku v Českém Krumlově. Hlavní běh K11 je určen pro jednotlivce i štafety dvojic.

Před hlavním během je na programu i Rodinný běh. Děti, mládež a jejich blízcí poběží kratší trasu na Horní Bráně. Pro děti budou připraveny na místě nejrůznější atrakce, včetně jízdy na poníkovi. Kapacita hlavního běhu K11 je omezena na max. 90 běžců. Registrace je nezbytná on-line na webu krumlovska11.cz. On-line registrace budou ukončeny 3. 11. 2019, v případě vyprodání však ještě dříve.

U rodinného běhu je možná registrace i přímo na místě v den konání akce, ale při on-line rezervaci je cena snížena o polovinu. Start rodinného běhu je plánován na 10. hodinu, hlavní běh na 11 km začne ve 12 hodin.

Více info na: http://www.krumlovska11.cz.

 

FOTOGALERIE Z NULTÉHO ROČNÍKU

Svatomartinský běh _malá přestávka u kaple Sv. kříže