Aktuality > 2017

Nominujte své favoritky do druhého ročníku Ženy Českokrumlovska

Žena českokrumlovska 2017 Od 1. ledna do 28. února můžete zasílat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je!

Kdo má být Žena Českokrumlovska? Žena z Českého Krumlova a okolí, která kromě své rodiny a práce zvládá i něco navíc – ať už v kultuře, vědě, pedagogické či sociální činnosti, k veřejnosti či k jedinci – necháme to na vás!

Svůj tip napište do formuláře, který naleznete ke stažení ZDE. Vyplněný formulář zašlete prosím zpět na hana.sustrova@sitprorodinu.cz

Nominovat můžete až do 28. února 2018. Další informace naleznete i na www.moda-fd.cz a na www.sitprorodinu.cz.

Letos nad soutěží převzal záštitu Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov, který je i čestný porotce soutěže. Dále v porotě zasedá: Jitka Zikmundová, radní města a patronka projektu MODA fashion day, Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Jan Palkovič, pedagog a zpěvák českokrumlovské kapely, Jiří Olšan, zámecký zahradník a Jana Holcová, vítězka 1. ročníku a výtvarná pedagožka. Tato porota vybere užší pětici nominovaných, které budou pozvány na slavnostní vyhlášení. To se uskuteční 24. března 2018 v Zámecké jízdárně při každoroční výjimečné akci MODA Fashion day(s).

 

Kontakt:
Bc. Hana Šustrová
krajská koordinátorka v Jihočeském a Plzeňském kraji
Síť pro rodinu, z.s. (dříve Síť mateřských center o.s.)
Truhlářská 24, 110 00 Praha 1
hana.sustrova@sitprorodinu.cz, +420 602 178 829