Aktuality > 2011

Přijďte se rozloučit s letním kinem

Šmoulové Letní kino J&K Český Krumlov ukončí v sobotu 3.9.2011 svou dlouholetou činnost a zve všechny příznivce filmu na poslední projekci.

Poslední promítání si užijí jak děti, tak dospělí. Ve 20.00 vstoupí na plátno všem dobře známí modří hrdinové, Šmoulové. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.

Ženy v pokušení Od 21.30 poznáte jaké jsou Ženy v pokušení. Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.

A to není vše. Aby Vám při sledování filmů nevyhládlo, je pro Vás připravené občerstvení v podobě grilovaných specialit, točeného piva a nealko nápojů.