Občan > Aktuality > 2010

Zapojte se do procesu komunitního plánování!

aktualizováno 13.12.2010

Zajímá Vás problematika sociálních služeb v Českém Krumlově? Není Vám cizí otázka komunitního plánování? I Vy můžete ovlivnit střednědobé plánování města v této oblasti. Město připravuje aktualizaci 2. komunitního plánu sociálních služeb. Koordinátor komunitního plánování zpracoval a zaktualizoval obecné informace. Členové jednotlivých koordinačních (pracovních) skupin rozpracovali jednotlivá opatření a aktivity. 

Aktualizovaný dokument je zveřejněn na této stránce nebo v sekci Komunitní plánování. Veřejnost může návrh připomínkovat prostřednictvím přiloženého formuláře do 4. 1. 2011 (do 12 hodin). 

Princip komunitního plánování je založen na hledání potřeb v oblasti sociálních služeb, stanovování priorit a nalézání zdrojů pro jejich naplňování. Celý proces komunitního plánování je o interakci mezi poskytovateli, mezi potřebnými i mezi širokou veřejností, proto je i do procesu aktualizace komunitního plánu přizvána veřejnost. Jednotlivé připomínky budou zanalyzovány, dokument bude dopracován a předložen ke schválení radě města a zastupitelstvu města.

Dokumenty ke stažení

Na koho se obrátit?

Jméno Odbor / oddělení Funkce Budova Místnost Telefon
Čermák Jiří, Ing. OSVZ referent komunitního plánování a protidrogový koordinátor Kaplická 439 V009 380 766 488

Související odkazy