Občan > městský úřad > struktura MěÚ > odbory > Kancelář starosty > aktuality

Starosta města ocenil úspěšné sportovce

14. září 2009

Starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička osobně poděkoval úspěšným českokrumlovským sportovcům za výbornou reprezentaci města. Vodním záchranářům i badmintonistům starosta také popřál mnoho sportovního elánu do dalších turnajů a závodů.

Starosta ocenil sportovce klubu SK Badminton Český Krumlov za úspěšnou reprezentaci na Mistrovství ČR družstev žáků do 15 let, které se konalo v květnu 2009 v Liberci, ocenění získali: Lucie Černá, Jaromír Janáček, Jiří Novotný, Petr Janota, Dominik Kolouch a Dario Siviglia, Sabina Milová, Nela Kavalírová, Ondřej Kotyza a Michal Jůzko.

Z klubu Vodních záchranářů Českého červeného kříže Český Krumlov vzorně reprezentovali sportovci na Mistrovství ČR v záchranářském sportu, které se konalo v Sokolově v červnu 2009, ve složení: Kateřina Stropková, Natálie Berounská, Jan Kodým a Aleš Berounský. Tito sportovci obsadili první místo a získali titul Mistr ČR.

Vedení města pravidelně oceňuje sportovce nebo reprezentanty v dalších soutěžích, kteří se umístili na medailových místech na republikových nebo mezinárodních soutěžích.