Aktuality > 2009

Májový golf

 

Pokud ještě nemáte plány, jak strávit Svátek práce a patříte mezi milovníky golfu, vyražte do Svachovy Lohotky nedaleko Českého Krumlova. Golf club Český Krumlov pro vás uspořádal golfové slavnosti se zajímavým programem u příležitosti otevření 18ti jamkového hřiště a také k oslavě 700 let města Český Krumlov.

čtvrtek 30.4.

Čtvrteční program bude slavnostně zahájen v 10:00, od 11:30 bude násedovat turnaj dvojic o ceny. Pouze jeden z dvojice musí být golfista (HCP alespoň 36), takže krásu golfu můžete přiblížit i svým blízkým, kteří golf ještě neokusili. Pokud zrovna nebudete hrát, můžete si odpočinout a občerstvit se. Turnajové klání dvojic bude ukončeno v 18:00. Poté se můžete zapojit do stavění májky či lampionového průvodu, také si můžete opéct špekáčky a den zakončit příjemným posezením u ohně.

pátek 1.5.

V pátečním programu dominuje turnaj u příležitosti 700 let města Český Krumlov. Tento turnaj je určen jen pro hráče golfu, ale i diváci budou mít o zábavu postaráno. "Negolfisti" mohou od 12:00 navštívit tréninkové golfové centrum. Zde si můžete vyzkoušet své první golfové rány a dokonce můžete vyhrát i cenu v turnaji pro patování,  který je připraven speciálně pro začátečníky.

 

Vstup na slavnosti je zdarma a ať už jste golfista nebo ne, jistě se budete příjemně bavit!

golf      golf      golf