Občan > městský úřad > struktura MěÚ > odbory > Kancelář starosty > aktuality

Za zvolení nejlepší pivovarské zahrady dostanou tři občané cenu

Za zvolení nejlepší pivovarské zahrady dostanou tři občané cenu

Po vyhodnocení odbornou porotou 53 soutěžních architektonických studií na řešení pivovarských zahrad v Českém Krumlově, tzn. internátu pro střední uměleckou školu Sv. Anežky, veřejného kulturně-společenského zařízení, dále na přemostění Vltavy pro pěší a cyklisty a úpravy Náplavky, má nyní veřejnost možnost seznámit se se soutěžními pracemi v budově městského úřadu v Kaplické ulici.

Návrhy přihlášené do 12. ročníku studentské architektonické soutěže Xella 2006/2007 jsou do 22. března vystaveny na ochozu v 1. patře a občané mohou vybrat návrh, který se jim nejvíce líbí. Pak stačí vložit do schránky jméno tvůrce vybrané varianty a přitom nezapomenout uvést kontakt pro případ vylosování.
Tři občané, kteří se do laického hodnocení zapojili, dostanou totiž malý dárek od firmy Xella. Autor vítězného návrhu této laické ankety obdrží cenu starosty 18. dubna na Mezinárodním stavebním veletrhu v Brně, kde budou předány ceny oficiálním vítězům architektonické soutěže. Slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších projektů se uskuteční už tento měsíc na bratislavském veletrhu Coneco.